Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taki facet to zwykła ciota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby dwukółkowa knaalia trafił na kobietę ze swym facetem, to by, jak się gdzieś wyraził pewien internauta, już pewnie "rozpaczliwie rzęził o ulgę w szybkiej śmierci, która nie byłaby mu dana, ponieważ nie wolno zabijać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość rządów mafii rowerowej. To, że kilku gości lubi sobie pojeżdzić na rowerze to nie powód żeby trzęsli miastem. Miasto nie jest dla rowerów (co do zasady). Powinny być ścieżki rowerowe jak ta nad zalew dla rowerzystów. Główne ulice - zakaz.  Jak ktoś jest zbyt słaby psychofizycznie by zrobić prawo jazdy lub nie stać go na samochód to niech  korzysta z komunikacji miejskiej.  To jest moja opinia. Pozdrawiam Piotr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym tak wszsrkim rowerzystom zwracal uwage to codziennie bym sie napier***al. A z ta pania to bez przesady ranna ciekawe w jaki sposoh zwrocila uwage rowerzyscie
Właśnie, w jaki sposób? Jeśli to była rozbudowana wiązanka słów powszechnie uznawanych za obelżywe, to specjalnie się nie dziwię, że koleś się zdenerwował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do PIOTRA ja mam prawko na wszystkie kategorie włącznie z autobusami w garażu dwa samochody i motocykl a jeżdżę rowerem do pracy .Porostu troszkę więcej kultury i zwykłej przyzwoitości a wszyscy obok siebie mogą żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do PIOTRA ja mam prawko na wszystkie kategorie włącznie z autobusami w garażu dwa samochody i motocykl a jeżdżę rowerem do pracy .Porostu troszkę więcej kultury i zwykłej przyzwoitości a wszyscy obok siebie mogą żyć.
Pewnie musisz być fizycznym skoro tak jeździsz. Nie za bardzo wyobrażam sobie urzędnika, nauczyciela akademickiego, prawnika, który w ten sposób dojeżdża do pracy. Szczególnie w taką pogodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio-dociekliwy propagator rękoczynu względem kobiet.W imię poprawnej polszczyzny. Wstydź się człoweku!!!No może bez ,,człowieku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciota a nie rowerzysta, do tego babski bokser..ubolewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kumam jade ścieżką a obok debil Smorawinskiego  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerackie bydło jest coraz bardziej bezczelne. Już wszędzie sie wciskają - jak koszula w rzyć! Dlaczego policja i strażnicy miejscy w ogóle nie reagują na łamanie przepisów przez rowerackie chamstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniewaz STRAZ i POLICJA nie reaguja na zachowanie rowerzystow proponuje napieprzac tych bydlakow ile wejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ranna od uderzenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ranna od uderzenia ?
no przecież nie od dłubania w nosie.. Ona drobna osoba a on dzik z państwowego lasu dużo nie trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aaa" dałbym Ci w paszczaka, padłbyś obijając się o samochód dodatkowo: skutek(?!) szczęka prawdopodobnie w zawiasy+ rana , dodatkowo łbem walnąłbyś w lusterko. WYSTARCZY, gamoniu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aaa" dałbym Ci w paszczaka, padłbyś obijając się o samochód dodatkowo: skutek(?!) szczęka prawdopodobnie w zawiasy+ rana , dodatkowo łbem walnąłbyś w lusterko. WYSTARCZY, gamoniu?!
A dlaczego piszesz, że "dałbys mi w paszczaka.." itd. Nie rozumiem dlaczego sie czepiasz mojego komentarza? !  Przecież piszę że osoba drobna bo znam osobiści a tamten dzik z państwowego lasu. Ktoś głupio skomentował (" rana od udrzenia ? ")to ma odpowiedź. Czytaj ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio-dociekliwy propagator rękoczynu względem kobiet.W imię poprawnej polszczyzny. Wstydź się człoweku!!!No może bez ,,człowieku".
Mnie chodzi tylko o kulturę wypowiedzi, a nie o poprawną polszczyznę. Aż tak wiele to ja nie wymagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze suce
ty sku***elu,chciałbym cie spotkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie ma w mieście dróg specjalnie dla rowerów to gdzie ma człowiek na nim jeździć? Oczywiście, że po drodze. Problem w tym, że kierowcy nie lubią rowerzystów, a rowerzyści kierowców. Zresztą z motorami jest to samo. Dlatego wydaje mi się, że głównym problemem jest brak ogólnej tolerancji i myślenia o innych uczestnikach drogi! Sam zainwestowałem niedawno w rower, a z racji tego, że to inwestycja na kilka lat, to dużo różnych informacji i porad przeszukałem w internecie, tak trafiłem na artykuł: http://szybkajazda.pl/lifestyle/article-preview,nieuczciwy_sprzedawca_i_zakup_nowego_roweru_mieszanka_wybuch,17325,1,1,1.html. Bardzo przydatny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...